Zadzwoń do nas

+48 501 628 194
+48 34 387 69 87

Serdecznie witamy na stronie Pensjonatu pod Lipami

Jeżeli poszukujecie Państwo dla siebie lub bliskiej osoby miejsca gdzie można będzie godnie spędzić jesień swojego życia, być otoczonym serdecznymi ludźmi, fachową opieką personelu, w kontakcie z przyrodą...
Nasz Pensjonat posiada zezwolenie nr PSII.9420.1.15.2014 wydane na czas nieokreślony przez Śląski Urząd Wojewódzki na prowadzenie placówki zapewniającej całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym lub osobom w podeszłym wieku.

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Aktualności i promocje

Wizyty domowe

Odpowiadając na potrzeby seniorów i ich rodzin w zakresie opieki domowej, proponujemy usługi związane z zabezpieczeniem osób starszych, niesamodzielnych w ich naturalnym środowisku, w ich domach.

Pobyty krótkoterminowe

Oferujemy pobyty krótkoterminowe w cenie 250zł/dzień. Zapraszamy!

Pobyty wakacyjne

Krótkoterminowe pobyty wakacyjne

Prywatny Dom Opieki Śląsk - Dom Spokojnej Starości Seniora

Pensjonat pod Lipami powstał z myślą o stworzeniu przyjaznego miejsca gdzie indywidualne podejście do każdego mieszkańca stworzy jednocześnie domową atmosferę.

Wysoki standard wykończenia obiektu, który dostosowany jest do potrzeb osób nie w pełni sprawnych, bez barier architektonicznych zapewnia naszym pensjonariuszom poczucie bezpieczeństwa, prywatności, komfortu i dostosowania do różnych potrzeb każdego mieszkańca.

W naszym kraju wciąż bardzo często króluje negatywny stereotyp ''domu starców'' , który wiele osób zniechęca do podjęcia decyzji o zamieszkaniu w takim ośrodku lub powierzeniu pod opiekę bliską osobę. Chcąc zmienić to wyobrażenie wychodzimy naprzeciw zmieniającym się potrzebom czasów w jakich dane nam jest żyć, a w których to nie zawsze rodzina może zaopiekować się seniorem w rodzinie. Chcemy zaproponować Państwu miejsce, o którym i mieszkaniec i jego rodzina będą ciepło myśleć i opowiadać innym, a które będzie alternatywą do samotnego przebywania w czterech ścianach własnego mieszkania. By hasło dom starców przestało funkcjonować w społeczeństwie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją domu dla seniora.

Dogodny dojazd: Śląsk, Katowice, Kraków, Opole, Wrocław

Nasz dom seniora jest szczególnie łatwo dostępny dla osób starszych z całej południowej Polski. Dogodny dojazd z aglomeracji śląskiej, Katowic, Krakowa, Opola czy nawet Wrocławia zapewnia bezproblemowy i szybki kontakt dla odwiedzających.

Oferta

Biorąc pod uwagę zróżnicowane wymagania naszych przyszłych klientów w naszym domu proponujemy różnorodne opcje mieszkaniowe.

Galeria

Zaprszamy do zapoznania się ze zdjęciami naszego pensjonatu oraz naszych pensjonarjuszy.

Okolica

Nasze miasteczko zlokalizowane jest na Wyżynie Śląsko-Krakowskiej. W niedalekiej odległości znajdują się ruiny zamków (Olsztyn, Mirów, Bobolice).

Kontakt

Zadaj pytanie

Jesli masz pytania na temat naszej oferty, pobytu stałego lub tymczasowego dla Ciebie lub Twoich najbliższych prosimy skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Dane kontaktowe

Pensjonat pod Lipami Sp. z o.o.
ul. Rolnicza 5, 42-289 Woźniki,
powiat lubliniecki, woj. śląskie
mail:biuro@pensjonat-podlipami.pl

Opiekunowie Klienta:
tel.: +48 501 628 194

Sekretariat:
tel: +48 34 387 69 87
kom: +48 734 584 313

Lokalizacja