Okolica

Woźniki

Małe miasteczko położone w północno-wschodniej części województwa śląskiego, w powiecie lublinieckim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Woźniki.
Miasto posiada ok. 4,5 tyś. mieszkańców.
Położone jest w odległości: ok. 30 km od Częstochowy i Tarnowskich Gór, ok. 50 km od Katowic oraz ok. 150 km od Krakowa.

Nasze miasteczko zlokalizowane jest na Wyżynie Śląsko-Krakowskiej.

W niedalekiej odległości znajdują się ruiny licznych zamków ( Olsztyn, Mirów, Bobolice), które tworzą szlak turystyczny Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

Narodowe sanktuarium Polaków, gdzie pielgrzymów gości "Czarna Madonna" znajduje się w pobliskiej Częstochowie. Miłośnikom turystyki pieszej, grzybobrania oraz łowiectwa proponujemy spędzanie wolnego czasu w okolicznych lasach, w których kontakt z naturą oraz barwne krajobrazy wpływają dobroczynnie na ciało i ducha.

Miejsko - wiejski charakter naszej miejscowości oraz lokalizacja samego Pensjonatu gwarantują spokojną jesień życia w zacisznej okolicy, a bliskość miejskich aglomeracji stwarza możliwość łatwego dostepu do rozrywki i kultury (kino, teatr, filharmonia).

Mamy jeszcze wolne pokoje!

Zapraszamy do kontaktu:

Sekretariat:
tel: +48 34 387 69 87

Opiekunowie Klienta:
tel.: +48 501 628 194

Nasz Pensjonat posiada zezwolenie nr PSII.9420.1.15.2014 wydane na czas nieokreślony przez Śląski Urząd Wojewódzki na prowadzenie placówki zapewniającej całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym lub osobom w podeszłym wieku.